5 důvodů proč je svatba v zimě skvělá

Bojíte se, že všichni svatební dodavatelé budou mít plno přes sezonu? Zkoušíte rádi nové věci? Tak možná právě svatbě v zimě bude to pravé pro Vás. 

Svatba se automaticky nemusí rovnat třiceti stupňům ve stínu v době svatební sezony. Postupem času se svatby v zimě stávají stále oblíbenějšími a zde je 5 důvodů, proč je svatba v zimě vlastně docela dobrý nápad. 

1# Lepší dostupnost i cena :)

Spousta vyhlášených svatebních dodavatelů má plno rezervací již na dva roky dopředu během svatební sezony.

Existuje však i možnost, jak získat termín u takových svatebních dodavatelů bez dlouhé čekací lhůty a tím je svatba v zimě! Dokonce vám někteří nabídnou i lepší cenu v určitých odvětví.  

2# Svatební kytice vydrží déle

Zimní počasí má také efekt i na svatební kytici, které pobyt v chladu prodlužuje životnost. Ohrožení přímým slunečním zářením v tomto období také nehrozí. Pouze bychom doporučovali nenechat kytici klesnou pod bod mrazu.

Aby Vaše krásná svatební kytice opravdu vydržela, existuje způsob zachování svatební kytice do pryskyřice, kde se ze svatební kytice vytvoří designový výrobek z pryskyřice. Kytice Vám takto neuvadne ani za desítky let. 

Nejspolehlivějším řešením zachování svatební kytice je vložit kytici do rukou profesionálům ze služby Floracast.cz. Květiny vyzvednou kdekoliv po České republice a Slovensku, usuší speciální metodou, která zachová barvu a tvar, a patentovanou technologií vytvoří výrobek z pryskyřice, který vám bude připomínat krásné vzpomínky na celý život. 

Ruční výrobu pod Jizerskými horami založil Jaroslav Tomášek před dvěma lety a od té doby již zachovali desítky svatebních kytic do pryskyřice. „Zachováváme krásné vzpomínky, kterých se i po padesáti letech můžete dotknout. Jedinečný mix poctivé řemeslné práce, jemnosti a krásného designu, který skvěle doplní interiér a vyvolá emoce, kdykoliv se na výrobek podíváme,“ řekl v rozhovoru pro Deník.cz Tomášek. 

Přečtěte si celý příběh Floracast.cz zde.

3# Hosté mají více času

Oproti svatbám v létě, tak svatba v zimě má i další benefit. Pokud byste poslali svatební oznámení později, tak je již možné, že několik hostů na svatbě má již zařízenou dovolenou v zahraničí a nebudou moct být na vaši svatbě. 

Pokud se rozhodnete pro svatbu v zimě, tak šance, že někdo z důležitých hostů bude zrovna na dovolené, a právě ještě více ocení, že se uvidí s přáteli během chladného počasí. Ba dokonce moc rádi pomohou s přípravou svatby. 

4# Budete mít unikátní svatbu

Chcete se odlišit? Svatba v zimě je přesně to, co hledáte! Krajina pokrytá nádhernou pokrývkou bílého sněhu. Společně s tím také i unikátní dekorace, které jinde, než na zimní svatbě nepoužijete. 

Svatební fotografie vyfocené v zasněžené přírodě mají své přirozené kouzlo a se zkušeným svatebním fotografem vykouzlíte nezapomenutelné okamžiky.

Mimochodem je libo svatbu při pochodních žhnoucích ohněm? Nastolit tak nezapomenutelnou událost pro Vaše hosty, a hlavně pro Vás.

5# Nebude z hostů kapat pot (a ani z Vás)

Když v létě vypukne vlna veder, sedět hodinu na přímém slunci v obleku či šatech není denní kafe pro každého. 

Naopak být venku v hřejivém kabátu či trávit čas se svatebčany uvnitř dává možnost si užít svatbu v zimě moc příjemnou formou.