Když už máme po svatbě? Co dělat se svatební kyticí?


Máme již po svatbě či jiné události ale chceme zachovat kytici do pryskyřice. Jak postupovat? 

Vyberte si vhodný rozměr výrobku, který pro vás vyrobíme a v rezervačním kalendáři u výrobku vyberte nejbližší možné datum. Po rezervaci se s vámi spojíme a náš kurýr vaši kytici vyzvedne kdekoliv po České republice a Slovensku. Tuto možnost doporučujeme využít v případě, že od vaší svatby či události uběhlo maximálně 5 dní. 

Zároveň upozorňujeme, že prioritu mají vždy zákazníci, kteří si zachování kytice rezervovali již před svatbou. V případě zaplnění našich omezených kapacit je možné, že nebudeme moct květiny přijmout a nebo se doba výroby prodlouží o několik týdnů.
Od svatby či události uběhlo již více než 5 dní nebo jsme kytici usušili sami. Jak postupovat? 

Zachovat kytici je stále možné, ale nebude možné dosáhnout takových výsledků jako kdybychom to sušili v našem studiu. Zašlete nám fotografii vaší v kytice v aktuálním stavu včetně data, kdy se svatba či událost konala na info@floracast.cz a budeme s vámi tuto situaci řešit individuálně. 


Je možné vytvořit repliku mojí kytice dle obrázku? 

Ano, rádi pro vás ve spolupráci s floristkou vytvoříme repliku svatební kytice ze živých květin. Květy šetrně usušíme, aby si udrželi svojí krásnou barvu a tvar. Následně z nich vytvoříme výrobek z pryskyřice, který vám bude připomínat krásné vzpomínky na celý život. Pro tuto možnost nás kontaktujte na emailu info@floracast.cz a připojte fotografii kytice. 


V případě jakéhokoliv dotazu nás kontaktujte na info@floracast.cz