Když už máme po svatbě? Co dělat se svatební kyticí?


Máme již po svatbě či jiné události ale chceme zachovat kytici do pryskyřice. Jak postupovat? 

Napište nám na info@floracast.cz a nebo zavolejte na číslo +420 606 054 281 Volejte kdykoliv včetně soboty a neděle, jsme Vám plně k dispozici. Spojíme se s Vámi, najdeme nejvhodnější řešení a naši kurýři bezplatně kytici vyzvednou kdekoliv po České republice a Slovensku.

Prohlédněte si výrobky, které z Vaši kytice můžeme vyrobit a tak zachovat na celý život krásné vzpomínky ze svatby. Klikněte zde.


Zároveň upozorňujeme, že prioritu mají vždy zákazníci, kteří si zachování kytice rezervovali již před svatbou. V případě zaplnění našich omezených kapacit je možné, že nebudeme moct květiny přijmout a nebo se doba výroby prodlouží o několik týdnů.


Od svatby či události uběhlo již více než 5 dní nebo jsme kytici usušili sami. Jak postupovat? 

Zachovat kytici je stále možné, ale nebude možné dosáhnout takových výsledků jako kdybychom to sušili v našem studiu. Zašlete nám fotografii vaší v kytice v aktuálním stavu včetně data, kdy se svatba či událost konala na info@floracast.cz a budeme s vámi tuto situaci řešit individuálně. 


Je možné vytvořit repliku mojí kytice dle obrázku? 

Ano, rádi pro vás ve spolupráci s floristkou vytvoříme repliku svatební kytice ze živých květin. Květy šetrně usušíme, aby si udrželi svojí krásnou barvu a tvar. Následně z nich vytvoříme výrobek z pryskyřice, který vám bude připomínat krásné vzpomínky na celý život. Pro tuto možnost nás kontaktujte na emailu info@floracast.cz a připojte fotografii kytice. 


V případě jakéhokoliv dotazu nás kontaktujte na info@floracast.cz